Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - UNESCO-Welterbe - Wartburg

Email
Zlatá investiční mince - UNESCO-Welterbe - Wartburg. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
Wartburg
Wartburg2
Popis

Zlatá investiční mince - UNESCO-Welterbe - Wartburg patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Řadí se mezi velice oblíbené německé zlaté investiční mince.

O zlatou minci Regensburg je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Nominální hodnota mince je 100 Euro. Tuto hodnotu berte spíše symbolicky, jelikož její skutečná tržní hodnota je mnohem vyšší.

Investiční mince UNESCO-Welterbe - Wartburg má průměr 28,0 mm. Hmotnost činí 15,5 g . Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci UNESCO-Welterbe - Wartburg a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Německo
Rok 2010 - 2011
Průměr  28,00 mm
Tloušťka 1,65 mm
Hmotnost

15.5 g 

Ryzost 999.9/1000 AU
Nominální hodnota 100 Euro
Motiv líc Hrad Wartburg
Motiv rub Orlice
Výrobce/mincovna Bundesrepublik Deutchhland
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.