Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - American Buffalo

Email
Zlatá investiční mince - American Buffalo. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
2006_American_Buffalo
American_Buffalo
Popis

American Buffalo patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Řadí se mezi velice oblíbené německé zlaté investiční mince.

American Buffalo je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Nominální hodnota mince je 50 dolarů. Tuto hodnotu berte spíše symbolicky, jelikož její skutečná tržní hodnota je mnohem vyšší.

Investiční mince American Buffalo má průměr 32,7 mm. Hmotnost činí 31,135 g . Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci American Buffalo a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ USA
Rok Různé ročníky
Průměr  32,7 mm
Tloušťka 2,95 mm
Hmotnost

31.135 g 

Ryzost 900/1000 AU
Nominální hodnota 50 USD
Motiv líc Indiánský náčelník
Motiv rub Bizon
Výrobce/mincovna US Mint
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.

Kontaktujte nás!

Václavské náměstí 808/66

Praha 1 - Nové Město

+420296348605