Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - Krugerrand 1/4 oz 2017

Email
Investiční mince Krugerrand 1/4 oz 2015. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)

PREFERUJEME osobní převzetí (neplatíte za poštovné).
krugerrand-1-10oz-gold-2015_2
84900_Slab
Popis

Zlatá investiční mince Krügerrand 1/4 oz patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku 1967 v místě původu – Jižní afrika. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince. Název mince je odvozen od odvozený od jména burského generála a pozdějšího prezidenta Stephanuse Johannese Pauluse Krugera a názvu jihoafrické měny Rand. Na rubu této mince naleznete motiv klasického jihoafrického symbolu - gazely. Autor rubu je C.L. Steynberg. Líc zlaté investiční mince Krügerrand 1/4 oz nese motiv burského generála a pozdějšího prezidenta Stephanuse Johannese Pauluse Krugera. Autorem této strany je Otto Schultz.

O Investiční mince Krügerrand 1/4 oz je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Tyto investiční mince se razí v Rand Refinery mincovně.

Investiční mince Krügerrand 1/4 oz má průměr 22 mm a tloušťku 1,88 mm. Hmotnost činí 8,48 g. Ryzost mince je 916,7/1000 AU. Hrana mince je vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Krügerrand 1/4 oz a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Jižní Afrika
Rok 2015
Průměr  22,0 mm
Tloušťka 1,88 mm
Hmotnost 8,48 g 
Ryzost 916,7/1000 AU
Výrobce/mincovna Rand Refinery
Hrana vroubkovaná
Balení PVC kapsle
Autor rub C.L. Steynberg
Autor líc Otto Schultz

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.