Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - Libertad 1/2 Oz 2015

Email
Zlatá investiční mince - Libertad 1/2 Oz 2015 (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
Libertad-Siegesgottin-1-2-oz2
Libertad-Siegesgottin-1-2-oz
Libertad-Siegesgottin-1-2-oz3
Popis

Zlatá investiční mince Libertad 1/2 oz patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku 1981 v místě původu – Mexiko. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince. Název mince je odvozen od bohyně vítěztví. Na rubu této mince naleznete motiv bohyně vítěztví před dvěmi sopkami Iztaccíhuatl a Popocatépetl. Líc zlaté investiční mince Libertad 1/2 oz nese motiv orla (mexický národní symbol) požírající hada obklopeného historickými erby.

O Investiční mince Libertad 1/2 oz je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Tyto investiční mince se razí v Mexické státní mincovně.

Investiční mince Libertad 1/2 oz má průměr 29 mm a tloušťku 1,9 mm. Hmotnost činí 15,56 g. Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Hrana mince je Vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Libertad 1/2 oz a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Mexiko
Rok 2015
Průměr  29 mm
Tloušťka 1,9 mm
Hmotnost 15,56 g
Ryzost 999,9/1000 AU
Výrobce/mincovna Mexická mincovna
Hrana Vroubkovaná
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.