Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - Maple Leaf 1 Oz

Email
Zlatá investiční mince - Maple Leaf 1 Oz. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
GoldMapleLeafObv
Maples2015
maple-leaf
Popis

Zlatá investiční mince Maple Leaf 1 oz patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku  1979 v místě původu – Kanada. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince. Název mince je odvozen od od kanadského symbolu, čímž je javorový list - v překladu do angličtiny - Maple Leaf. Na rubu této mince naleznete motiv kanadský národní symbol - javorový list. Líc zlaté investiční mince Maple Leaf 1 oz nese motiv královny Alžběty II. a nominální hodnoty mince.

O Investiční mince Maple Leaf 1 oz je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Tyto investiční mince se razí v Kanadské státní mincovně. Nominální hodnota mince je 50 AUD. Tuto hodnotu berte spíše symbolicky, jelikož její skutečná tržní hodnota je mnohem vyšší.

Investiční mince Maple Leaf 1 oz má průměr 30 mm a tloušťku 2,9 mm. Hmotnost činí 31.1 g . Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Hrana mince je vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Maple Leaf 1 oz a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Kanada
Rok 2015
Průměr  30 mm
Tloušťka 2,9 mm
Hmotnost 31.1 g 
Ryzost 999,9/1000 AU
Nominální hodnota 50 AUD
Výrobce/mincovna Kanadská státní mincovna
Hrana vroubkovaná
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.

Kontaktujte nás!

Václavské náměstí 808/66

Praha 1 - Nové Město

+420296348605