Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince - Mexiko 20 Peso

Email
Zlatá investiční mince - Mexiko 20 Peso. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
mexican-pesos-50-4
mexican-peso-50-22
Popis

Zlatá investiční mince Mexiko 20 Peso patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku  1917 v místě původu – Mexiko. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince.

O Investiční mince Mexiko je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Investiční mince Mexiko 20 Peso má průměr 27,25 mm. Hmotnost činí 16,666 gr . Ryzost mince je 900/1000 AU. Hrana mince je vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Mexiko 20 Peso a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Mexiko
Rok Různé
Průměr  27,25 mm
Hmotnost

16,666 g

Ryzost 900/1000 AU
Nominální hodnota 20 Pesos
Výrobce/mincovna Mexická mincovna
Hrana vroubkovaná
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.