Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Zlatá investiční mince Panda 1 gr oz 2017

Email
Zlatá investiční mince Panda 1 gr oz 2017 (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
Zlata-investicni-mince-Panda-1-20-oz
Zlata-investicni-mince-Panda-1-Oz2
Popis

Zlatá investiční mince Panda 1 gr oz patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku 1982 v místě původu – Čína. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince. Název mince je odvozen od národního symbolu Číny - Pandy velké. Na rubu této mince naleznete motiv Nebeského chrámu v Pekingu. Líc zlaté investiční mince Panda 1gr nese motiv pandy v bambusovém poli.

O Investiční mince Panda 1 gr je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Tyto investiční mince se razí v Čínské státní mincovně. Nominální hodnota mince je 20 CNY. Tuto hodnotu berte spíše symbolicky, jelikož její skutečná tržní hodnota je mnohem vyšší.

Investiční mince Panda 1 gr má průměr 13,92 mm a tloušťku 0,91 mm. Hmotnost činí 1,5552 g. Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Hrana mince je vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Panda 1 gr a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Čína
Rok 2015
Průměr  13,92 mm
Hmotnost 1,56 g
Ryzost 999,9/1000 AU
Nominální hodnota 20 CNY
Výrobce/mincovna Čínská státní mincovna
Hrana Vroubkovaná
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.