Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Aktuální nabídku a aktuální ceník Vám rádi sdělíme po telefonu nebo e-mailu, které naleznete v sekci Kontakt.

Zlatá investiční mince - Kangaroo 1 Oz 2015

Email
Investiční mince Kangaroo 1 Oz 2015 - Klokan rudý. (Ročník emise se může lišit od vzoru na fotografii. Zpravidla však dodáváme vždy nejnovější ražbu mince. V případě zájmu o konkrétní motiv a ročník nás prosím kontaktujte.)
Popis

Zlatá investiční mince Kangaroo 1 Oz patří mezi krásné a smysluplné investice nebo skvěle poslouží jako dárek. Tato moderní mince se razí již od roku 1986 v místě původu – Austrálie. Řadí se mezi velice oblíbené zlaté investiční mince. Název mince je odvozen od australského symbolu - klokana. Na rubu této mince naleznete motiv tradiční - klokana. Podoba klokana se rok od roku mění, což je u investičních mincí neobvyklé. Dále na této straně najdeme hmotnost a ryzost. Líc zlaté investiční mince Kangaroo 1 Oz nese motiv královny Alžběty II. a nominální hodnoty. O Investiční mince Kangaroo 1 Oz je velký zájem. Její koupě je velmi vhodná už i z toho důvodu, že v případě potřeby ji můžete kdykoliv a snadno prodat.

Tyto investiční mince se razí v Perth Mint mincovně. Nominální hodnota mince je 100 AUD. Tuto hodnotu berte spíše symbolicky, jelikož její skutečná tržní hodnota je mnohem vyšší. Investiční mince Kangaroo 1 Oz má průměr 32,6 mm a tloušťku 2,8 mm. Hmotnost činí 31,1 Kg. Ryzost mince je 999,9/1000 AU. Hrana mince je vroubkovaná a dodává se zabalená v kapsli PVC. Pořiďte si i vy tuto velice oblíbenou zlatou investiční minci Kangaroo 1 Oz a mějte jistotu dobře investovaných peněz.

Ročník a Emise zpravidla nemusí odpovídat fotografii produktu. Nynější naší nabídku ročníku a emise Vám velice rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem. Stačí, když se nám ozvete.

Zlaté investiční mince jsou osvobozeny o DPH.

Původ Austrálie
Rok 2015
Průměr  32,6 mm
Tloušťka 2,8 mm
Hmotnost 31.1 g 
Ryzost 999,9/1000 AU
Nominální hodnota 100 AUD
Výrobce/mincovna Perth Mint
Hrana vroubkovaná
Balení PVC kapsle

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.

Kontaktujte nás!

Václavské náměstí 808/66

Praha 1 - Nové Město

+420296348605