Volejte

+420296348605

Pracovní doba

8.00 - 16.00 hodin

Aktuální nabídku a aktuální ceník Vám rádi sdělíme po telefonu nebo e-mailu, které naleznete v sekci Kontakt.

Pro Vás

Dodací lhuta

Přesnou dodací lhůtu Vám sdělíme vždy, jakmile od Vás dostaneme objednávku. Také nás můžete kdykoliv telefonicky či e-mailově kontaktovat a na všem se společně domluvíme. Z pravidla bývá doba dodání do 14-cti dní. Také se u nás můžete po telefonické domluvě zastavit u nás jednací den. Ten je každé pondělí od 10:00 hodin.

Komunikace se zákazníkem

Diskrétnost a komunikace se zákazníkem – na tom stavíme naše podnikání, tím se nejvíce odlišujeme od konkurence. Neslibujeme nejlevnější ceny na trhu a bleskové dodání. Slibujeme, že budete naprosto přesně vědět, co kupujete, od koho kupujete a velice rádi Vás přivítáme v naší kanceláři. Nad šálkem kávy zodpovíme vše, co Vás ve světe cenných kovů zajímá.

Pokud si v našem elektronickém obchodně objednáte jakýkoliv produkt. Čekejte od nás telefonát nebo e-mail. Domluvíme se na podrobnostech, dodání a všem potřebném. 

Dodání

Upřednostňujeme osobní jednání a odběr u nás v kanceláři na Praze 1 – Václavské náměstí 66. Velice rádi Vám u nás zakoupené zboží předáme, sdělíme veškeré informace a popovídáme si s Vámi o všem, co Vás ohledně drahých kovů zajímá. 

Tuto formu komunikace a prodeje jsme začali upřednostňovat z více důvodů

 • Chceme dokázat, že si našich zákazníků opravdu vážíme a myslíme si, že si zaslouží mnohem víc, než jen balíček do ruky od smluvního dopravce.
 • Jedná se o velice cenné zboží, které raději předáváme osobně. Vy i My si pak můžeme být jisti, že obchod proběhl v pořádku a bez obtíží.
 • Velice dbáme na bezpečí. Proto jsme nejraději, když obchod proběhne pouze mezi námi a Vámi.
 • Chceme, abyste měli možnost poznat lidi, který Vám produkt prodávají.
 • Jsme malá rodinná firma, které si zakládá na přátelském jednání. Rádi Vám to dokážeme, když se u nás zastavíte.
 • Osobní odběr a káva je samozřejmě ZDARMA

Poštovné

Pokud máte naši kancelář z ruky nebo raději upřednostňujete doporučený balík do vlastních rukou, pak jsou možnosti následovné:

Zboží zasíláme vždy připojištěné a to do výše až jednoho miliónu korun, ve speciálním obalu a za zvýšených bezpečnostních podmínek. To vše je samozřejmě již v ceně námi nabízeného poštovného.

Česká pošta

 • Poštovné dle výše objednávky

PPL

 • Poštovné dle výše objednávky

Způsob platby

 Na každou objednávku požadujeme složit nevratnou zálohu ve výši 30% celkové ceny. Rádi bychom se tímto krokem ujistili, že obchod myslíte opravdu vážně. Ušetříme tak mnoho času, který mnohem raději strávíme s Vámi při osobním odběru nebo při zkvalitňování našich služeb.

V případě převzetí produktů a následné reklamace je samozřejmě vše dle zákona o elektronickém obchodování č. 480/2004 Sb.

Možnosti úhrady doplatku:

 • Převodem na náš účet – Nejběžnější a nejbezpečnější způsob úhrady.
 • Při předání – V případě nákupu cenných kovů v řádech tisíců, je možné doplatek uhradit při osobním předání.
 • Na dobírku – Pokud jste si vybrali dopravu Českou poštou nebo PPL, je možné doplatek uhradit až u předání zásilky – a to do výše 80 000 Kč.
 • Náš účet - Komerční banka – 115-1287660237/0100

Nejprodávanější

Výrobci

Kdo jsme

Malá rodinná společnost, která přistupuje s láskou k cenným kovům a svým klientům. Vaše spokojenost je naší největší reklamou.

Komunikace

Kdykoliv si u nás můžete sjednat schůzku. Rádi Vám se vším poradíme.

Diskrétnost

K Vašim údajům, komunikaci a obchodům jsme ohleduplní. Diskrétní jednání je samozřejmostí.

Kontaktujte nás!

Václavské náměstí 808/66

Praha 1 - Nové Město

+420296348605